Koszulki-Lublin to miejsce gdzie biznes styka się ze sztuką. Może brzmi górnolotnie, ale dokładnie tak jest. Pracujemy w sposób nieszablonowy. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdych wymagań i doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Nasi graficy to ludzie, którzy na co dzień obcują z pojęciem piękna, estetyki oraz siły i skuteczności przekazu marketingowego. Swoją wiedzą oraz umiejętnościami chętnie wesprzemy rozwój Twojego projektu biznesowego bez względu na jego rodzaj, skalę czy zasięg. Zadzwoń napisz lub odwiedź nas w Lublinie.

Specjalizujemy się w tym co robimy i robimy to dobrze

Wiesz z pewnością, że jeśli próbujesz robić kilka różnych rzeczy jednocześnie, to każda z nich w pewien sposób traci, a efekt finalny zazwyczaj nie jest satysfakcjonujący. To zupełnie naturalne, bo nikt nie może specjalizować się w wielu dziedzinach i być w nich jednocześnie naprawdę dobrym. Ta prawda dotyczy wielu firm, które często „robią wszystko”, a to oznacza, że część robią dobrze lub bardzo dobrze, a część niestety „po łebkach” o czym jako Klient wcale nie musisz wiedzieć. My przyjęliśmy inny model działania i mówimy wprost. Specjalizujemy się głównie w znakowaniu odzieży i nadrukach cyfrowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu wysokiej klasy. Z technologii wyciskamy wszystko, bezlitośnie.

Drukujemy wyłącznie na najlepszych koszulkach i bluzach

Kochamy druk cyfrowy DTG, który jest dla nas świetną formą ekspresji. Aby móc się pełniej realizować i pozwolić innym na to samo uruchomiliśmy serwis PrintLaner będący platformą za pośrednictwem której każdy projektant może sprzedawać swoje własne nadruki na odzieży! Jeśli tylko masz ochotę, a projektujesz ciekawe grafiki, które być może zachwycą przyszłych „nosicieli” możesz do nas dołączyć. Wejdź na www.printlander.pl i załóż swój sklep. To jednak nie wszystko, bo mamy również swoją markę, a konkretnie koszulki DIDWEAR.

W przypadku oferty kierowanej bezpośrednio do firm dobieramy odzież zgodnie z potrzebami. Mamy do dyspozycji praktycznie wszystkie marki oferujące odzież reklamową. Słuchamy, rozmawiamy, wyciągamy wnioski, proponujemy i tworzymy. Czasem zlecenie jest proste, wystarczy nadrukować logotyp, a niekiedy stajemy przed sporymi wyzwaniami. Wszystko jednak traktujemy tak samo i do każdej realizacji podchodzimy z identyczną starannością. Nie tolerujemy bubli i bylejakości o czym możesz się przekonać chociażby odwiedzając nas w centrum Lublina.

Pracujemy z pasją

Potrzebujesz wyjątkowych koszulek z nadrukami dobrej jakości?
Skontaktuj się z nami.
Jesteśmy w centrum Lublina

Didwear Sp. z o.o.

ul. Rusałka 4B
20-103 Lublin

tel.57 57 90 570
email: [email protected]