Współpraca

Zacznij z nami współpracę już dziś

Zapraszamy Agencje Reklamowe, producentów odzieży, firmy eventowe, organizacje społeczne a także tych wszystkich, którzy rozpoczynają tworzenie swojego brandu w oparciu o nadruki na odzieży. To właśnie nadruki na tekstyliach są głównym nurtem naszej aktywności w obszarze reklamy tradycyjnej. Realizujemy nadruki na odzieży w technologii cyfrowej DTG, termotransferu i sitodruku i to właśnie w tych obszarach możemy zaproponować naszym Partnerom najwięcej.

Dlaczego my?

Ponieważ to co robimy, robimy dobrze, terminowo z największą starannością i dbałością o zadowolenie Partnera. Jako jedyni w regionie w swojej pracy wykorzystujemy sprzęt do nadruków cyfrowych z najwyższej półki. Epson SC-F2000, to drukarka uznana i doceniana na za wysoką jakość oraz trwałość nanoszonych na odzież nadruków. Pozwala wydajnie tworzyć wydruki w niezrównanej jakości i żywych, jaskrawych kolorach bezpośrednio na bawełnie czystej lub mieszanej. Stosowane przez nas materiały eksploatacyjne wyróżnione zostały certyfikatem Eco Passport. To międzynarodowy standard w bezpieczeństwie przemysłu włókienniczego oznaczający, że produkt jest bezpieczny nie tylko dla dorosłych i dzieci, ale także dla niemowląt. Oznacza to, że współprace z nami mogą podjąć także firmy i instytucje, dla których ekologia jest ważnym elementem aktywności społecznej. 

Świetna jakość

Atrakcyjne warunki

Zadowolenie Klienta

Decydując się na współpracę oprócz wysokiej jakości nadruków możesz liczyć także na bardzo atrakcyjne warunki uzależnione od częstotliwości realizowanych dla Ciebie zadań, nakładów i czasu trwania naszej kooperacji. W przypadku współpracy Partnerskiej każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, co gwarantuje Ci optymalizację kosztów dostosowaną do konkretnego projektu. nie ma znaczenia czy jesteś z Lublina, okolic czy prowadzisz swoją działalność na drugim końcu Polski lub nawet za granicą. Wspólnie ustalimy warunki współpracy, które będą satysfakcjonowały obie strony.

Jak nawiązać współpracę?

Przede wszystkim skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach. Preferujemy kontakt telefoniczny, ale jeśli wolisz możesz także wysłać wiadomość na adres email. Dane znajdziesz poniżej. Jeśli chcesz zamówić próbne wydruki cyfrowe, chętnie je dla Ciebie przygotujemy i wyślemy może to być nawet jedna sztuka. Wszystkie szczegóły omówimy podczas pierwszego kontaktu do którego gorąco zapraszamy.

Kontakt z opiekunem w sprawie współpracy

536 484 100

druk@printlander.pl